Privatumo Politika

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės UAB Grupinis pirkimas interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse, patekdami per UAB Grupinis pirkimas interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Kas mes esame

UAB Grupinis Pirkimas. Mūsų tinklalapio adresas yra: https://www.grupinispirkimas.lt Jeigu kils kažkokių klausimų prašome susisiekti el. paštu admin@grupinispirkimas.lt

Asmens duomenų tvarkymo tikslas ir teisinis pagrindas

a. Jūsų asmens duomenys pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto b papunktį bus naudojami vykdant ikisutartines priemones, tokias kaip pasiūlymų rengimas ir sutarties vykdymas.
b. Be to, Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi, jei yra teisinis įpareigojimas juos tvarkyti. Remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto c papunkčiu, minėtos sąlygos galioja tuomet, kai to reikalauja komercinės teisės ir mokesčių įstatymai.
c. Įmonės duomenys bus perduodami kredito agentūrai, atsižvelgiant į teisėtus interesus. Tačiau ūkinės bendrijos partnerystės atveju tai gali būti asmens duomenų perdavimas, kurio tikslas – pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 straipsnio 1 dalies 1 punkto f papunkčio nuostatas tvarkyti asmens duomenis taip, kad šis procesas būtų grindžiamas teisėtais interesais. Kliento įmonės duomenų perdavimo kredito agentūrai tikslas yra uždirbti pelno, sumažinti įsipareigojimų neįvykdymo procentą ir apsisaugoti nuo galimos kreditorių rizikos.
d. Remiantis Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 26 str. nurodyta bendra atsakomybe, Jūsų kontaktiniai duomenys ir įmonės duomenys taip pat bus perduoti UAB „Grupinis pirkimas“ įmonėms partnerėms. UAB „Grupinis pirkimas“ partnerių kompanijos glaudžiai bendradarbiauja CRM sistemoje ir tvarkydamos objektus. Tai taip pat taikoma tvarkant Jūsų asmeninius duomenis. UAB „Grupinis pirkimas“ įmonės partnerės drauge yra nustačiusios, kokia tvarka šie duomenys bus tvarkomi atskiruose proceso etapuose. Už Jūsų duomenų rinkimą teisiniams pagrindams ir tikslams, nurodytiems 2 dalies a – c punktuose, atsakinga tik 1 numeriu nurodyta už duomenų tvarkymą atsakinga institucija. Bendros atsakomybės tikslas yra UAB „Grupinis pirkimas“ įmonių partnerių bendradarbiavimas, siekiant gauti informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir klientus, parama teikiant paraiškas dalyvauti konkursuose, naujų klientų įsigijimas reklamos pagalba, konsultacijų teikimas ir prekių išdėstymas tarp minėtų UAB „Grupinis pirkimas“ partnerių įmonių. Šiame kontekste visos 4 dalies c punkte minimos UAB „Grupinis pirkimas“ įmonės partnerės yra duomenų gavėjos. UAB „Grupinis pirkimas“ įmonės partnerės, vykdydamos bendrą atsakomybę pagal duomenų apsaugos įstatymus, pasiskirstė, kurios iš jų vykdo kuriuos įsipareigojimus pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas. Už Jūsų duomenų rinkimą atsakinga 1 numeriu pažymėta įstaiga. Pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13 bei 14 straipsnius ši įstaiga informuos Jus apie asmens duomenų rinkimą. Šalys nedelsdamos praneša viena kitai apie duomenų subjektų nurodytas teisines pozicijas. Jos teikia viena kitai visą informaciją, reikalingą atsakyti į prašymus dėl informacijos teikimo. Teises į duomenų apsaugą turi ir jos gali būti ginamos visų šalių atžvilgiu. Paprastai susiję asmenys gauna informaciją iš įstaigos, kurios atžvilgiu turi teisę pareikšti savo teises.

Duomenų tvarkymo trukmė

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol jų reikia atitinkamam tvarkymo tikslui. Mes ištrinsime Jūsų duomenis iškart, pasibaigus galiojančiam duomenų saugojimo laikotarpiui. Ši taisyklė visų pirma taikoma komercinės teisės ar mokesčių įstatymų nustatytiems duomenų informacijos išlaikymo reikalavimams.

Kokius asmens duomenis mes renkame ir saugome skaitykyte apačioje

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

Kontaktų formos

Slapukai (ang. Cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą “Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapių įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų asmens duomenys bus pateikiami tiekėjams, tokiu atveju, jeigu užsakymas buvo daromas su pristatymu į namus. Šios paslaugos galite atsisakyti ir jūsų duomenys nebus perduoti tretiems asmenims.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

Norint susisiekti su mumis dėl iškilusių Privatumo Politoks klausimų kreipkitės el. paštu info@grupinispirkimas.lt

Papildoma informacija

Mes renkame informaciją apie Jus apmokėjimo metu.

Kol Jūs lankotės mūsų tinklalapyje, mes išsaugome:

• Produktai, kuriuos Jūs peržiūrėjote: šią informaciją naudojame rodydami Jums produktus, kuriais Jūs domėjotės

• Jūsų vieta, IP adresas ir naršyklės rūšis: šią informaciją naudojame mokesčių bei pristatymo kainos apskaičiavimui

• Pristatymo adresas: prašome jį pateikti, kad galėtume apskaičiuoti ir parodyti Jums pristatymo kainą bei pristatyti Jums užsakymą.

Mes taip pat naudojame slapukus išsaugoti Jūsų krepšelio turiniui.

Kai perkate mūsų parduotuvėje, turite pateikti informaciją, tokią kaip Jūsų vardas ir pavardė, adresas, pristatymo adresas, el.paštas, telefonas, mokėjimui reikalinga informacija ir pasirinktas paskyros vartotojo vardas bei slaptažodis. Šią informaciją mes naudosime tokiems tikslams:

• Siųsti Jums informaciją apie Jūsų paskyrą ir užsakymus

• Atsakyti į jūsų užklausas, įskaitant grąžinimus ir nusiskundimus

• Priimti mokėjimus ir saugotis nuo apgavysčių

• Sukurti Jums paskyrą mūsų parduotuvėje

• Atlikti reikiamus teisinius reikalavimus, pavyzdžiui, paskaičiuoti mokesčius.

• Pagerinti mūsų parduotuvės pasiūlymus

• Siųsti Jums reklaminius pranešimus, jei Jūs pasirinkote juos gauti

Jei susikursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą, el. paštą ir telefono numerį, kurie bus naudojami užsakymų apmokėjimo informacijai sukurti.

Mes saugome Jūsų duomenis tol, kol jie mums reikalingi įgyvendinti tiems tikslams, dėl kurių šie duomenys yra renkami ir naudojami, ir tol, kol yra būtina pagal teisinius reikalavimus. Pavyzdžiui, mes saugome užsakymų informaciją XXX metų dėl mokestinių ir apskaitos tikslų. Ši informacija apima Jūsų vardą, pavardę, el.paštą bei registracijos ir pristatymo adresus.

Mes taip pat išsaugome komentarus ir atsiliepimus, jei juos parašote.

Mūsų komandos nariai gali matyti informaciją, kurią Jūs pateikiate. Pavyzdžiui, tinklalapio administratoriai ir parduotuvės valdytojai gali matyti:

• Užsakymo informacija – kas ir kada buvo pirkta bei kur turi būti pristatyta, ir

• Pirkėjo informacija, tokia kaip vardas, el. paštas, registracijos ir pristatymo adresai.

Ši informacija prieinama mūsų komandos nariams, kad jie galėtų vykdyti užsakymus, atlikti grąžinimus ir teikti Jums bet kokią reikiamą pagalbą.

Jūsų informacija mes dalinamės su trečiosiomis šalimis, kurios teikia mums užsakymų apdorojimo ir įvykdymo paslaugas, pavyzdžiui: tiekėjams.